Stowarzyszenie Progressum oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zapraszają do udziału w wydarzeniu, które ma celu wsparcie naszych podopiecznych.  Start 2 grudnia ...

o godzinie 9.00 na Kąpielisku Arkonka biegiem na dystansie 5 km z pomiarem czasu. Wtedy też rozpocznie się zbiórka darów dla naszych zwierząt. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na stronie www.parkrun.pl . W godzinach od 9-13.00 uruchomione zostanie lodowisko dla wszystkich chcących wspomóc naszych podopiecznych. Bilet wstępu to dary dla zwierząt (karma dla kociąt  - mus  lub paszteciki, mleko dla kociąt, zabawki dla kotów-drapaki, myszki, kocyki polarowe) oraz prace plastyczne zrobione prze dzieci na konkurs "Ja i mój pupil". Na rozgrzewkę serwowna będzie kawa, herbata, pyszna grochówka oraz pyszne babki i pierniki, które zapowiadaja nadejście Świąt Bożego Narodzenia oraz rychłe przybycie Św.Mikołaja.W tym dniu nie zabraknie bowiem uroczego Dziadka z dalekiej Laponii.

Ciekawym punktem programu będą mecze na lodzie, na których zagrają znani i lubiani w naszym mieście! Wkrótce ogłosimy drużyny, które wezmą udział w rozgrywkach.Dla miłośników czworonogów w szczecińskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt będzie można zaczerpnąć wiedzy od specjalistów, weterynarzy i wolontariuszy. To doskonała okazja poznać lepiej świat psów, kotów i rozpocząć przygodę z czworonogami.

 

Chcesz pomóc inaczej? Podrzucamy nr konta schroniska: 20 1020 4795 0000 9302 0332 3599

Odpowiednie dla dzieci