Informujemy, że dnia 14 lutego Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie organizuje niedzielę adopcyjną w której będą brać udział nasi podopieczni. Szczegóły akcji przedstawiamy poniżej:

CZAS NA MIŁOŚĆ, CZYLI WALENTYNKOWA NIEDZIELA ADOPCYJNA W TOZ

Pokochać zwierzaka można zawsze ale są okazje szczególne takie jak WALENTYNKI. Wszystkim zainteresowanym adopcją psa lub kota proponujemy w najbliższą niedzielę 14 lutego 2010r. między godz. 10 a 16 wykorzystanie nas w roli swatki. Chętnie się z Państwem spotkamy w naszej siedzibie, gdzie przedstawimy czworonożnych podopiecznych, którzy naszą tymczasową miłość już zdobyli, teraz przyszedł czas na trwały i szczęśliwy związek. Zwierzęta, które Państwu przedstawimy to przede wszystkim te zabrane przez nas ze szczecińskiego Schroniska. Z rozpoznanymi charakterami zwiększa się ich szansa na adopcję.

Niezależnie od tego czy ma być to kot, kociak, szczeniak, pies dorosły, mały, duży, spokojny, dynamiczny, rudy czy czarny, postaramy się spełnić Państwa marzenie i spośród schroniskowych i innych skrzywdzonych przez los zwierząt wybrać tego jedynego i wymarzonego.

Bardzo istotnym jest, by dopasować charakter zwierzaka i nowego właściciela. Znamy doskonale wszystkich swoich podopiecznych - nasi wolontariusze z chęcią pomogą dokonać wyboru, opowiedzą wszystko co o nich wiedzą, pokażą co potrafią i jak potrafią kochać za dobre serce, ciepły kąt i pełną miskę. Wolontariusze opiekują się psami w potrzebie, pielęgnują je, kąpią, socjalizują i uczą higieny. Nasi wypielęgnowani pupile do szczęścia potrzebują już tylko dobrego stałego domu.

Adopcja zwierząt pozostających pod naszą opieką jest bezpłatna, każde zwierzę, które wydamy do adopcji jest albo już wysterylizowane albo przysługuje mu bezpłatna sterylizacja w naszej Przychodni.Adopcji towarzyszy bezpłatna wizyta lekarsko-weterynaryjna, podczas której nowy właściciel może dowiedzieć się wszystkiego o stanie zdrowia wydawanego przez nas psa i skonsultować z lekarzem dalsze postępowanie w zakresie żywienia i pielęgnacji.

Serdecznie zapraszamy

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Szczecin
Al. Wojska Polskiego 198A (po przeciwnej stronie niż Schronisko, bliżej miasta, obok Zajezdni Pogodno)
tel. 91 487 04 37 lub 607 701 117
www.toz.szczecin.pl
e-mail: tozszczecin@op.pl