Mała - kolejne dni...

dodano: 2012-03-07 12:14:52

W dniu dziejszym nasi lekarze podjeli decyzję, że Mała jest już gotowa na amputację kompletnie zmiażdżonej łapki. Właśnie powoli wybudza się z narkozy. Cały czas odbieramy liczne sygnały zainteresowania losem suczki. Dotarła też już pierwsza pomoc w postaci specjalistycznej karmy. Jako pierwsi pojwili się pracownicy Straży Miejskiej, którzy z własnej prywatnej incjatywy dostarczyli odpowiednie jedzonko, z którego po przebudzeniu będzie mogła już korzystać sunia.

więcej »


Walentynki 2012

dodano: 2012-02-10 13:41:58

        

„Miej serce i patr  

„Miej serce i patrzaj w serce”Adam Mickiewicz 

 

Walentynki to symboliczny dzień okazywania sobie uczuć takich jak: miłość, przyjaźń, czułość. Okazujmy ją również zwierzętom, szczególnie tym biednym, pozostawionym, skazanym na spędzenie reszty swoich dni w schronisku. Nasze domowe psiaki potrzebują naszego uśmiechu, dotyku, czułości, miłości, ale tego samego chciałyby zaznać porzucone zwierzęta, które z nadzieją zza krat codziennie wypatrują swojego nowego kochanego opiekuna. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mają jeszcze wolne miejsce w swoim sercu   do odwiedzenia naszego schroniska i przygarnięcia psiaka, którego pokochają, a naszym wszystkim podopiecznym życzymy szczęścia w podjęciu trafnych decyzji przyszłych właścicieli.

  

     

??Walentynki to symboliczny dzień okazywania sobie uczuć takich jak: miłość, przyjaźń, czułość. Okazujmy ją również zwierzętom, szczególnie tym biednym, pozostawionym, skazanym na spędzenie reszty swoich dni w schronisku. Nasze domowe psiaki potrzebują naszego uśmiechu, dotyku, czułości, miłości, ale tego samego chciałyby zaznać porzucone zwierzęta, które z nadzieją zza krat codziennie wypatrują swojego nowego kochanego opiekuna. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mają jeszcze wolne miejsce w swoim sercu   do odwiedzenia naszego schroniska i przygarnięcia psiaka, którego pokochają, a naszym wszystkim podopiecznym życzymy szczęścia w podjęciu trafnych decyzji przyszłych wła

 

więcej »


Apel do mieszkańców

dodano: 2012-01-27 12:39:18

Grzejąc się w ciepłych mieszkaniach, nie zapominajcie o zwierzętach, które marzną na zewnątrz. Pomóżmy im!  

W naszym schronisku przebywa obecnie 290 psów i przyda się wszystko, co może posłużyć jako materiał izolacyjny: stare koce i kołdry, narzuty, prześcieradła, ręczniki, poduszki. Liczymy na Was jak zwykle i Dziękujemy.

więcej »


Podziękownia

dodano: 2012-01-05 14:29:52

Schronisko składa wszystkim darczyńcom  serdeczne podziękowania za  serce okazane naszym podopiecznym w postaci podarunków jakie do nas dotarły w świątecznym okresie. Pamiętajmy, że dobro dane wraca do nas ze zdwojoną mocą.

więcej »


Informacja

dodano: 2012-01-05 13:49:14

W dniu 6.01.2012 (piątek) Schronisko będzie nieczynne.

więcej »